XIV International Scientific Conference THE POWER OF KNOWLEDGE Agia Triada, Greece

У периоду 29.9.- 1.10. 2017. године одржана је Четрнаеста Међународна Научна Конференција „THE POWER OF KNOWLEDGE“ у Р. Грчкој. Конференцији је присуствовао 231 учесник из 15 земаља света, објављено је 295 радова из различитих области (економија, образовање, право, менаџмент…) у часопису „INTERNATIONAL JOURNAL KNOWLEDGE PROFESIONAL PAPERS VOL. 19.1-5 „у издању Institute of Knowledge Management, Skopje, R. Macedonia.

У области образовања, директор школе Салим Горанац заједно са колегиницама Б. Стојановић и А. Николић, представили су рад школе кроз два објављена рада; „Мапе ума као метода ефикасног и убрзаног учења у образовању“ и „Третман сензорне интеграције кроз хортикултуру и кулинарство“ која су изазвала велико интересовање за сарадњу и реализацију заједничких пројеката са колегама у Балканском региону: Македонија, Бугарска, Албанија, Црна Гора, Босна и Херцеговина, Хрватска, Грчка… и шире: Италија, Грузија, Русија…  као и за студијске посете нашој школи.