MENUMENU

Дружионица “Мајке ми бајка”

Дана 7.3.2012. године одржана је дружионица за ученике и родитеље под називом ” Мајке ми бајка” .Реализатори дружионице биле су наставнице Сандра Цветковић и Љиљана Ђорђевић.Наставнице  су извеле драматизацију бајке Црвенкапа у луткарском позоришту,а затим и квиз знања са ученицима : Колико познајемо бајке .Централне активности дружионице бациле су акценат на израду маски и костима из познатих бајки,а које ученици највише воле.Циљ дружионице био је подстицати машту и креативност код ученика, тимски рад и рад у пару, повезивање стечених знања са искуствима из живота ,упознавње и употреба различитих ликовних материјала и дружење у позитивној атмосфери.Помоћ наставницама у раду и анимацији ученика пружиле су колегинице Драгана Бокшић, Оливера Живковић, Наташа Катић, Милунка Ташић и Оливера Дојчиновић.
Дружионица је протекла у ведрој атмосфери.

Oznake: