MENUMENU

Прослава школске славе

У недељу, 27.1.2019. године ученици и наставници свечаном приредбом обележили су школску славу, Дан Светог Саве.
У светосавском духу школом се ширио мирис тамјана. Публика је уживала у звуцима етно музике и фолклора, које су за њих припремили ученици са својим наставницима.
Присутне је мудрим речима поздравио Павле Карастојковић, вероучитељ, који је у свом обраћању, између осталог, истакао значај очувања српске традиције.
Овогодишњи осмаци традиционално су предали школску славу будућим осмацима, који ће догодине бити домаћини славе.
Ученицима, родитељима и запосленима срећну славу пожелела је и Снежана Костић, директорка установе, која је захвалила учесницима приредбе на прелепом програму и уложеном труду.

Текст уредила: Оливера Живковић, дефектолог