MENUMENU

Савет родитеља

У четвртак, 14.3.2019. године на Савету родитеља разматран је Извештај о раду школе  и Извештај о раду директора за прво полугодиште школске 2018/19. године. Директор школе Снежана Костић наведене извештаје представила је родитељима.
Школски психолог Терезија Спасојевић одржала је предавање на тему: „Како препознати дискриминацију и избећи конфликт“ у оквиру активности Тима за заштиту од дискриминације, насиља, злостављања и занемаривања“  Предавање је пратила презентација. Родитељи су имали прилике да чују нешто о дискриминацији, а потом се на практичним примерима упозанају са директном и индиректном дискриминацијом.
Координатор Савета родитеља Александра Јовановић Кусмук дала је увод, а потом је психолог испричала нешто о „Спровођењу мера превенције осипања ученика кроз саветодавни рад са родитељима“. Овај део пратила је краћа презентација.

Текст уредила: Терезија Спасојевић, психолог