MENUMENU

Поздрав са осмацима

…И тако, дан по дан, дође и 31. мај 2019. године. Дан веома важан у животу наших осмака. Важан због успешног завршетка основне школе, једног лепог и безбрижног периода у животу када су, поред њихових родитеља, о њима бринули и пратили их свих запослени наше школе. Надамо се да ће нас памтити по лепим и добрим стварима, ономе шта су научили, дружењу са другарима, несташлуцима, на часовима и одморима, заједничком организовању приредби, радионица, такмичења, излета. Трудили смо се да што више чујемо њихове жеље и посећујемо биоскопе, позоришта, доводимо песнике, глумце, сликаре, да делимо лепе и мање лепе тренутке и сви се још једном уверимли у лепоту стиха „Од колевке па до гроба, најлепше је ђачко доба“.
Желимо им да буду добри, весели, успешни у даљем школовању и животу.

Тест уредила: Ксенија Петровић, библиотекар