MENUMENU

Радионица на Савету родитеља

У четвртак, 13.6.2019. године на Савету родитеља разматран је Анекс 2 Школског програма, са којим је присутне родитеље упознала Сандра Цветковић,  руководилац Тима за развој Школског програма.

Терезија Спасојевић, психолог, одржала је радионицу на тему: „Улога породице у формирању здравих стилова живота“. На почетку радионице родитељи су самостално одговарали на питање шта, по њиховом мишљењу, чини здрав стил живота, а потом су добили задатак да распореде слике намирница на пирамиди здраве исхране. Затим је уследила заједничка дискусија психолога и родитеља. Кроз дискусију  могли су да провере тачност својих одговора и чују нешто о значају здравог стила живота за децу и о томе на који начин породица може да утиче на његово формирање. Радионица је протекла у пријатној атмосфери, уз  активно  учествовање  свих присутних родитеља.

Текст уредила: Терезија Спасојевић, психолог