Дана 8. 10. 2013. године у ПУ „Др. Сима Милошевић“ у Земуну, у оквиру обележавања Дечје недеље, одржана је манифестација на тему: „Занимања која ми помажу“.
Манифестација, којој су присуствовали и Салим Горанац, директор наше школе, Јелена Милекић, наставник у разредној настави и три ученика, реализована је у сарадњи са Полицијском управом града Београда и Ватрогасним домом из Земуна.
Ученици наше школе имали су прилику да се упознају са представницима коњичке и саобраћајне полиције, дресерима и водичима полицијских паса и земунским ватрогасцима, као и да заједно са децом из предшколске установе учествују у свим планираним активностима.
Након завршетка манифестације, наши ученици добили су на поклон беџ и пригодну књигу, а са собом смо понели прегршт лепих утисака и нових искустава.
[grandbanner xml=zanimanja-koja-nam-pomazu]