У понедељак, 5. октобра 2015.године, школу је посетила Прва дама Србије, госпођа Драгица Николић, у пратњи госпође Виолете Карић, директорке Фондације „Драгица Николић“ и госпође Наде Зеремски, пејзажног архитекте. Основни циљ посете био је обилазак радова на уређењу школског дворишта.У оквиру пројекта уређења школског дворишта као Исцелитељског врта, тренутно су у току радови на опремању школских игралишта и спортског терена савременим справама и реквизитима, који су прилагођени потребама наших ученика.Прву даму Србије са гостима примио је директор школе, господин Салим Горанац и повео их у обилазак радова у школском дворишту. Присутне даме изразиле су задовољство динамиком извођења радова и најавиле завршетак опремања игралишта до 15.октобра 2015.године.Директор школе је изразио захвалност Првој дами и Фондацији на уложеном труду и донацијама и упознао их са активностима на којима школа ради у смислу опремања квантне собе, собе за кинезитерапију и масажу, собе за сензомоторну интеграцију.Госпођа Драгица Николић показала је своју радост што ће деца ускоро моћи да користе игралишта и поручила да ће се Фондација и даље залагати да помогне школи у њеним већ започетим акцијама осавремењивања рада и самог школског простора.