На ликовном конкурсу компаније ФОРМА ИДЕАЛЕ „Нацртај, обоји и освоји“, који је трајао од 1.9.2014. године до 30.9.2014.године, ученици наше школе освојили су специјалну награду. На конкурс је, својим ликовним радовима, учествовало укупно 27 ученика предвођених наставницама Љиљаном Ђорђевић, наставница ликовне културе иЈеленом Милекић, дефектолог – олигофренолог.
У саопштењу резултата компанија образлаже додељивање ове посебне награде „за посебан труд и врло креативне цртеже ФОРМА ИДЕАЛЕ ће све малишане из Ваше школе, који су учествовали на конкурсу, наградити са по једним табуреом, који ће, надамо се, оплеменити и сам школски простор у којем малишани проводе време“.
Свечано објављивање резултата конкурса и уручивање поклон ваучера било је у суботу, 15. 11. 2014. године, у просторијама компаније Форма Идеале на Бежанијској коси. Уручивање награда школи било је у уторак, 25.11.2014.године. Приметна ја била позитивна атмосфера и задовољство деце.
Захваљујемо се компанији ФОРМА ИДЕАЛЕ на награди.