Пријатељи и сарадници Удуружења за помоћ социјално угоженој деци „Смешак“ из Сарајева посетили су током ове недеље нашу школу и, уз дружење са децом и наставницима, уручили донацију у облику пакета са храном.
Удружење „Смешак“ започело је свој рад 2013.године. Од тада до данас организовали су бројне акције где су прикупљали храну, одећу и хигијенске потрепштине и делили социјално угроженој деци на подручју БиХ, Србије и Хрватске. Сарадња школе и Удружења започела је преко наших сарадника из Удружења „ДАЈ МИ РУКУ“, где је Удружење „Смешак“, у сарадњи са компанијом ИДЕА, донирало храну за потребе манифестације „Шта све умем, шта све знам“. Током дружења са децом директор и остали запослени упознали су представнике Удружења са начином рада школе и представили им Центар за едукацију, терапију и рехабилитацију.
Обрадовала нас је још једна донација хране (брашно, уље, пиринач, грицкалице, слаткиши итд…), која ће бити подељена ученицима наше школе.
Захваљујемо Удружењу „Смешак“ на значајној донацији и надамо се  да ћемо сарадњу наставити и у будућности.