Дана 4.10.2011. год реализована је посета ученика и наставника ОШ „Сава Јовановић Сирогојно“ Предшколској установи „Браћа Абафи“
Гостовање је организовано као одабрана и планирана активност Прешколске установе, а настала као одговор на прошлогодишњу посету деце – предшколаца нашој школи поводом свечаног обележавања Дечје недеље.
Гостовање – дружење је остварено кроз представљање деце пригодним програмом који су припремили васпитачи Предшколске установе и наставници наше школи.
Након програма на ефектан и адекватан начин су организоване манипулативно – креативне радионице под слоганом „Друг – другу“ током којих су деца у складу са склоностима и способностима дружили, играли и стварали.
Посета је била реализована веома успешно са жељом за будућом сарадњом и дружењем.
Заједничка активност васпитача, наставника и деце током дружења је документована сликама које на прави начин приказују атмосферу током гостовања.
[slideshow post_id=““]