Шеснаеста међународна конференција KNOWLEDGE IN PRACTICE ( ЗНАЊЕ У ПРАКСИ ), одржана је  у периоду од 16.03.до 18.03. 2018. У Врњачкој Бањи, Р. Србија, у организацији Институт за менаџмент на знање и земаља Научног комитета. На конференцији је објављено 309 радова из различитих области науке и праксе у циљу унапређења науке и проширивања знања. Радови су штампани у часопису Knowledge International Journal.
Школа се представила са четри рада:
MULTISENSORY LEARNING  Салим Горанац, Татјана Илић, Бојана Стојановић, Ана Николић, Ранко Давидовић, Добрица Синђелић
THE SIGNIFICANCE OF CREATIVITY IN WORK WITH CHILDREN Салим Горанац, Наташа Мандић, Ана Николић
ARTISTIC CREATIVITY IN WORK WITH STUDENTS WITH PSYCHOPHISICAL DEVELOPMENTAL DISORDERS  Салим Горанац, Јована Стаменовић
START YOUR BODY  Салим Горанац, Невена Љубисављевић, Милица Јевтић, Ана Николић
Захваљујемо организаторима на угодном боравку, на лепој туристичкој дестинацији. Поред размене знања и искуства створили су се нови контакти и отвори о простор за будућу међународну сарадњу и заједничке пројекте.

Текст уредила: Н. Мандић