Настављена је реализација пројекта уређење дворишта „Школско двориште – исцелитељски врт“. Пројекат је осмислила и пројектовала пејзажни архитекта Нада Зеремски. Патрон-донатор пројекта је фондација „Драгица Николић“. На дворишту је засађено преко 350 садница воћа (шљиве, вишње, кајсије, трешње, ароније, лешник, смоква и др.), украсног дрвећа (жалосне брезе, сибирски брест, багрем, јапанска украсна шљива, пузавица, лијандера и другог украсног биља) и зимзеленог дрвећа (сребрне јеле, сибирски бор, друге врсте бора, тује,…) као и неколико врста луковица. Ускоро следи реализација ИИИ и ИВ фазе пројекта изградња вишенаменског спортског терена, стаза, живе ограде, клупа, летње учионице, имобилијара и осталих елемената.
Од срца се захваљујемо запосленима у фондацији „Драгица Николић“, као и Првој дами Србије са великом хуманом и племенитом душом, пеј. архитекти Нади Зеремски, радницима који су садили дрвеће, расадницима код којих смо набавили саднице, домару школе и свима који су допринели на уређењу дворишта.
ЖЕЛИМО ВАМ СРЕЋНУ НОВУ 2015. ГОДИНУ